پرش به محتوای اصلی

اخبار

رومینگ بین اپراتوری در روستای دهنو شهرستان خمین برقرار شد

رومینگ بین اپراتوری در روستای دهنو شهرستان خمین برقرار شد
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و فرماندار شهرستان خمین، از روستای دهنو از توابع بخش مرکزی شهرستان خمین بازدید به عمل آورد و اهم اقدامات انجام شده در حوزه ارتباطی در منطقه یاد شده را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، لادن مهدوی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در این بازدید ایجاد عدالت ارتباطی را یکی از اولویت‌های اصلی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برشمرد و گفت: این مهم در آینده نزدیک و با اتصال کلیه روستاهای بالای ۲۰ خانوار کشور به شبکه ملی اطلاعات محقق میشود.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان افزود: روستای دهنو از اینترنت نسل چهارم اپراتور ایرانسل برخوردار است و با توجه به اجرای طرح رومینگ بین اپراتوری، دارندگان سیم کارت همراه اول نیز میتوانند با فعال سازی رومینگ دیتا، بدون پرداخت هیچگونه هزینه اضافی، از اینترنت پرسرعت ایرانسل بهره مند شوند.

مهدوی هدف از اجرای طرح رومینگ بین اپراتوری را استفاده بهینه و حداکثری اپراتورها از زیرساخت‌های یکدیگر برای برقراری ارتباط مناسب و پایدار دانست و تصریح کرد: در حال حاضر در 230 روستای استان با سیم کارت‌های همراه اول و میزبانی شبکه ایرانسل امکان دسترسی به صوت و دیتا فراهم شده است.

۲۰ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۳۱
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی |
تعداد بازدید : ۹۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید