پرش به محتوای اصلی

اخبار

از فعالین حوزه اقامه نماز استان مرکزی در سال 99 تجلیل شد

از فعالین حوزه اقامه نماز استان مرکزی در سال 99 تجلیل شد
در ششمین جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی که در تاریخ 11 اسفند ماه 99 با حضور اعضاء ستاد در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد، از فعالین حوزه اقامه نماز استان در سال 99 تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، در این جلسه مهدوی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس شورای فرهنگی دستگاه های تابعه وزارت ارتباطات در استان، ضمن تقدیر از تلاش های ستاد اقامه نماز اداره کل، گفت:  خوشبختانه در سال 99، به لطف خدا و با تلاش و پیگیری همکاران حوزه فرهنگی اداره کل، شاهد فعالیتهای خوبی در حوزه های فرهنگی بودیم که بارزترین موارد آن در حوزه نماز و مرتبط با تجهیز نمازخانه و جذب امام جماعت بود.

مهدوی با اشاره به به جایگاه و اهمیت نماز گفت: نماز در اسلام جایگاه والا و اهمیت فراوانی دارد به گونه ای که همه کردارهای عبادی دیگر به شرط قبولی آن پذیرفته میشود .

سپس حجت الاسلام غلامی، امام جماعت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان افزود: حسن اخلاق، صبوری، امانتداری و صداقت در گفتار از جمله برکات شرکت در نماز جماعت، انس با قرآن و معنویات است و بی‌شک این خصایص در انجام وظایف همکاران و خدمت‌رسانی به مراجعین تاثیر بسزایی دارد.

حجت الاسلام غلامی در ادامه روایتی از پیامبر در خصوص تارک الصلاه بیان کرد: "در قیامت کافر گوید: الحمدلله که خدا مرا کافر خلق کرد و منافق خلق نکرد!!! منافق گوید: الحمدلله که خدا مرا منافق خلق کرد و تارک الصلاة خلق نکرد!!!"

در پایان جلسه با اهدای لوح تقدیر، از زحمات آقایان خسروی، احمدی و موسوی بعنوان فعالین حوزه اقامه نماز سال 99 تجلیل شد.


 

۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ۱۴:۲۲
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی |
تعداد بازدید : ۸۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید