پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری جلسه Space Sharing فیمابین شرکت مخابرات و صداوسیمای استان مرکزی

برگزاری جلسه Space Sharing فیمابین شرکت مخابرات و صداوسیمای استان مرکزی
جلسه Space Sharing (استفاده مشترک از امکانات و فضای فنی) فیمابین شرکت مخابرات استان و صداوسیمای استان مرکزی صبح دیروز به ریاست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی در محل این اداره کل برگزار گردید.
در آغاز جلسه مهندس برفره مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی پس از عرض خیرمقدم به حاضرین با اشاره به وجود سایتهای فنی و امکانات صداوسیمای استان و شرکت مخابرات در برخی نقاط روستایی استان مرکزی بر ضرورت همکاری و هم افزایی این دستگاه ها بر استفاده مشترک از توان و فضاهای فنی مذکور جهت هم افزایی در امر توسعه ارتباطات روستایی و نیز گسترش پوشش رسانه ملی در نقاط کمتر توسعه یافته اشاره نمودند.

در نهایت نمایندگان محترم صداوسیمای استان و نیز شرکت مخابرات با ارائه شرحی از امکانات و فضاهای موردنیاز به بحث و تبادل نظر در زمینه همکاری موصوف پرداختند. در نهایت خروجی جلسه به شرح ذیل مصوب و به ذینفعان ابلاغ گردید:

  1. شرکت مخابرات استان مرکزی و سازمان صداوسیمای استان پس از نیازسنجی و تعریف شرایط همکاری موضوع جلسه مراتب را کتبا جهت هماهنگی و پیگیری های آتی به اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اعلام نمایند.
  2. پس از بررسی موارد واصله، جنبه های حقوقی و انجام هماهنگی های لازمه در این خصوص، همکاری و هم افزایی در حوزه Space Sharing در قالب تفاهم نامه ای سه جانبه میان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان صدا و سیمای استان مرکزی و شرکت مخابرات استان در فروردین ماه سال آتی منعقد و بهره برداری فنی از این مستند در سال 93 آغاز گردد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۴:۱۹
تعداد بازدید : ۵۰۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید