پرش به محتوای اصلی

اخبار

اعلام آمادگی پست بانک استان مرکزی جهت پرداخت تسهیلات منطبق بر آیین نامه اجرایی بند ب تبصره ۱۸

اعلام آمادگی پست بانک استان مرکزی جهت پرداخت تسهیلات منطبق بر آیین نامه اجرایی بند ب تبصره ۱۸
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست با مدیر امور شعب پست بانک استان ضمن اشاره به آیین نامه اجرایی بند ب تبصره ۱۸ ماده واحده قانون بودجه سال 1400، در خصوص اعطای تسهیلات به منظور توسعه کسب وکار و اشتغال پایدار در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: تسریع در روند اعطای وام، نیازمند همکاری بیش از پیش اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و پست بانک استان به عنوان بانک عامل پرداخت این گروه از تسهیلات است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، در این نشست لادن مهدوی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر" تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین"، افزود: لازم است ترغیب فعالان حوزه IT جهت دریافت تسهیلات یاد شده و تسریع در روند اعطای آن به صورت ویژه مد نظر قرار گیرد.

مهدوی ارائه خدمات بانکی در دفاتر روستایی را موجب تسهیل در دسترسی به خدمات دولت در مناطق گفته شده دانست و ضمن تاکید بر نقش پست بانک در توسعه مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته، توضیحاتی در خصوص اصول حاکم بر  صدور پروانه فعالیت دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات روستایی ارائه کرد.

در ادامه مصلحی مدیر امور شعب پست بانک استان مرکزی، شرایط مورد انتظار پست بانک استان از دفاتر روستایی، جهت واگذاری خدمات بانکی را تشریح کرد و افزود: تشکیل باجه‌های مستقل  در روستاها به منظور ارائه خدمات انحصاری بانکی یکی از الویت های پست بانک استان است.

مدیر امور شعب پست بانک استان ضمن اشاره به اهمیت تجهیز دفاتر روستایی جهت ارائه خدمات شایسته به مشتریان، بهره مندی دفاتر از تسهیلات کم بهره را زمینه ساز تحقق این مهم دانست.

مصلحی در این دیدار، بر آمادگی آن مجموعه جهت همکاری در پرداخت تسهیلات بند ب تبصره 18، به منظور توسعه کسب وکار و اشتغال پایدار در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد.

۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ۱۴:۰۸
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی |
تعداد بازدید : ۵۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید