پرش به محتوای اصلی

اخبار

حضور مدیران اداره کل ارتباطات در روستاهای شهرستان آشتیان

حضور مدیران اداره کل ارتباطات در روستاهای شهرستان آشتیان
معاون اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، با حضور در تعدادی از روستاهای واقع در دهستان سیاوشان و گرکان شهرستان آشتیان، ضمن تشریح ظرفیتهای ارتباطی ایجاد شده در روستاها، مشکلات ارتباطی موجود را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، با توجه به وظیفه ذاتی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در زمینه نظارت بر روند توسعه ارتباطات در نقاط مختلف استان مرکزی و با عنایت به درخواست فرماندار شهرستان‌ آشتیان، آخرین وضعیت ارتباطی مناطق یاد شده، مورد بررسی قرار گرفت.

سیدعلی علوی‌زاده، معاون اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در این بازدید ایجاد عدالت ارتباطی را یکی از اولویت‌های اصلی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برشمرد و افزود: اتصال روستاهای بالای 20 خانوار کشور به شبکه ملی اطلاعات گامی مهم در راستای ایجاد عدالت ارتباطی است که بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تا پایان سال ۱۴۰۱ محقق می شود.

بر اساس این گزارش، سیدعلی علوی‌زاده، معاون اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به همراه معاون فرماندار شهرستان آشتیان، وضعیت ارتباطی روستاهای نورآباد، فیض‌آباد، موسی‌آباد، بنچنار، نادرآباد، زرنوشه، سیاوشان، چشمه‌الله‌وردی، دستجرده و جعفرآباد از توابع این شهرستان را با حضور در محل روستا مورد ارزیابی قرار دادند.

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۴:۳۲
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی |
تعداد بازدید : ۵۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید