اخبار

جلسه پدافند غیرعامل بین دستگاه‌های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان مرکزی برگزار شد

جلسه پدافند غیرعامل بین دستگاه‌های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان مرکزی برگزار شد
همزمان با هفته پدافند غیرعامل، جلسه پدافند غیرعامل بین دستگاه‌های تابعه وزارت در استان مرکزی با محوریت بررسی نیازهای استان در راستای ارتقاء امنیت فضای سایبری، با حضور رابطین پدافند غیرعامل دستگاه‌های تابعه وزارت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، در این جلسه لادن مهدوی، سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به شعار هفته پدافند غیرعامل سال 97 "پدافند غیرعامل، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی" بیان کرد: پدافند سایبری در کلیه دستگاه های اجرایی حائز اهمیت است اما این مهم در دستگاه‌های تابعه وزارت ارتباطات از درجه اهمیت بیشتری برخوردار است.

مهدوی با اشاره به تشکیل کمیته نظارت بر امنیت سایبری استان گفت: این کمیته به دستور معاون امنیت فضای تبادل اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات کشور و با هدف تشکیل یک تیم متخصص جهت نظارت بر فضای سایبری دستگاه های استانی و رفع نقاط ضعف آنها شکل گرفته است.

در پایان رابطین پدافند غیرعامل دستگاه‌های تابعه وزارت ارتباطات در استان گزارشی از عملکرد مجموعه خود را در حوزه پدافند سایبری طی سال گذشته ارائه کردند.

۱۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۴۸
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی |
تعداد بازدید : ۷۳

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید