پرش به محتوای اصلی

اخبار

دیدار نوروزی مدیر کل ICT استان مرکزی با نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی

دیدار نوروزی مدیر کل ICT استان مرکزی با نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی
مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان مرکزی در دهمین روز از آغاز سال ۹۸ با کریمی، نماینده مردم شریف اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، لادن مهدوی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در این دیدار ضمن تبریک سال نو و ارائه گزارشی از وضعیت ارتباطی استان، اظهار داشت: با توجه به تمهیدات لازم در حوزه ارتباطات استان، شاهد پایداری شبکه ارتباطی در بارش برف و باران طی روزهای آغازین سال ۹۸ بودیم.

کریمی، نماینده مردم شریف اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو گفت: امیدوارم در سال جدید با همدلی، هماهنگی و تلاش مسؤولان،  خدمات شایسته تری در کلیه حوزه ها و خصوصا حوزه ارتباطات، به مردم شریف استان ارائه شود.

کریمی همچنین در راستای رفع مشکلات مرتبط با نصب دکلهای تلفن همراه و زیباسازی فضای شهری افزود: انتظار می‌رود در سال ۹۸ اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با همکار ی شهرداری‌ها،  طرح ساماندهی دکل‌های تلفن همراه را پیگیری کند تا ضمن جمع آوری آنتن‌های BTS اپراتورهای مختلف مستقر در سطح شهر ، مبلمان شهری مناسب را در این خصوص،  در سطح استان شاهد باشیم.

۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی |
تعداد بازدید : ۳۵۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید