پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری جلسه کارگروه مدیریت بحران در حوزه مخابرات و ارتباطات استان مرکزی

برگزاری جلسه کارگروه مدیریت بحران در حوزه مخابرات و ارتباطات استان مرکزی
نشست کارگروه مدیریت بحران در حوزه مخابرات و ارتباطات استان مرکزی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، در این نشست، لادن مهدوی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی آمادگی، تهیه و بروزرسانی تجهیزات مدیریت بحران توسط هر یک از دستگاه‌های عضو کارگروه را بعنوان یکی از مهمترین الویت‌های ستاد بحران وزارت متبوع برشمرد.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی با اشاره به بارندگی های سیل آسای ایام نوروز گفت: در این ایام جلسات متعدد و فشرده ای برای مقابله با بحران احتمالی وقوع سیل در ستاد مدیریت بحران استان و به ریاست استاندار محترم مرکزی تشکیل شد و موارد و مشکلات مربوط به حوزه ارتباطات به صورت لحظه ای مورد پایش قرار گرفت.
مهدوی از آمادگی و حضور موثر کلیه دستگاه‌ها، سازمان‌ها و اپراتورهای ارتباطی سطح استان در روزهای آغازین سال جدید، همزمان با افزایش و تداوم بارش‌ها که سبب ایجاد شرایط بحرانی در استان شد، تقدیر کرده، میزان پایداری شبکه ارتباطی استان را در دوره یاد شده مثبت ارزیابی کرد.
مهدوی در ادامه افزود: لازم است کلیه دستگاه‌های متولی حوزه ارتباطات، به منظور حفظ آمادگی در شرایط بحرانی، شناسایی نقاط قوت و ضعف هر دستگاه و آموزش نیروی انسانی در شرایط بحران، ضمن همکاری با سایر اپراتورهای تلفن همراه ارائه دهنده سرویس در سطح استان و همچنین دبیرخانه کارگروه مدیریت بحران در حوزه ارتباطات، اقدام به برگزاری مانور عملیاتی- میدانی کنند.
در این نشست ضمن بهره گیری از تجارب ارزنده نمایندگان شرکتهای خدمات ارتباطی در جریان بحران های اخیر در استان لرستان و خوزستان، تصمیمات مهمی در حوزه مدیریت بحران استان در حوزه ارتباطات، اتخاذ شد.
۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۷:۴۷
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی |
تعداد بازدید : ۲۸۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید