پرش به محتوای اصلی

اخبار

امضای تفاهم نامه برگزاری همایش آموزشی امنیت اطلاعات در استان مرکزی با همکاری بخش خصوصی

امضای تفاهم نامه برگزاری همایش آموزشی امنیت اطلاعات در استان مرکزی با همکاری بخش خصوصی
اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی در راستای تحقق سیاست های ارتقای سطح دانش عمومی حوزه امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات با امضای تفاهم نامه ای، نخستین همایش آموزشی از این مجموعه را با همکاری بخش خصوصی در ابتدای آذرماه سال جاری برگزار خواهد نمود.

اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی درادامه فعالیتهای خود راستای تحقق سیاست های ارتقای سطح دانش عمومی حوزه امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات در این استان، مصمم به برگزاری همایشی آموزشی با عنوان «مدیریت امنیت اطلاعات و بررسی راهنکارهای امنیتی شبکه های سازمانی» با حضور جمع کثیری از مسئولین ارشد کشوری و استانی و مدیران، مسئولین و کارکنان محترم دستگاه های اجرایی استان مرکزی می باشد.

در همین راستا صبح امروز با برگزاری جلسه ای در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، ضمن امضای تفاهم نامه ای با بخش خصوصی به منظور همکاری در اجرای همایش مذکور، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی به بررسی اهداف مورد انتظار از برگزاری این مراسم و تشریح سیاستهای این نهاد در خصوص ارتقای سطح دانش عمومی در حوزه ICT در استان پرداختند.

مهندس برفره خاطر نشان کردند، آگاه سازی و توسعه سطح دانش عمومی در حوزه های متنوع علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات خصوصا در میان کارکنان دستگاه های اجرایی استان بستر مناسبی برای رشد، تعالی و توسعه استان در این حوزه و زمینه ساز گسترش کاربردهای مفید و ایمن فناوری های نوین در عرصه های مختلف می باشد. ایشان ضمن تاکید بر ضرورت حفاظت فناوری اطلاعات به عنوان امری اساسی به موازات هرگونه توسعه در این زمینه، اظهار امیدواری نمودند که برگزاری همایشات و محافلی ازاین قبیل در تحقق اصول پدافندی و سلامت فضای تولید وتبادل اطلاعات سهم بسزایی خواهد داشت.

۲۵ آبان ۱۳۹۲ ۱۵:۰۸
تعداد بازدید : ۴۳۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید