پرش به محتوای اصلی

اخبار

اولین جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی در سال 99 برگزار شد

اولین جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی در سال 99 برگزار شد
اولین جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی در سال 99 با حضور اعضای ستاد و به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، در این جلسه مهدوی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با تاکید بر  اهمیت نماز در زندگی فردی و اجتماعی و تاکیدات و توصیه هایی که در راستای ترویج اقامه نماز به لحاظ تاثیرگذاری آن در همه شئونات زندگی شده است، گفت: در باب اهمیت نماز جماعت در روایات مختلف آمده است که پیامبر اکرم(ص) فرمودند: به خاطر انجام دادن هفت کار، جبرییل آرزو داشت کاش از فرزندان آدم(ع) بود و یکی از آن کارها، خواندن نماز با جماعت است.

مهدوی سپس به اقدامات صورت گرفته به منظور بازسازی و تجهیز نمازخانه اشاره کرد و  افزود: خوشبختانه با توجه به تلاش همکاران جهت بهسازی فضای نمازخانه، امکان برگزاری نماز جماعت فراهم شده،  لذا از دبیر ستاد اقامه نماز اداره کل خواست هماهنگی های لازم را با ستاد اقامه نماز  و شورای تبلیغات اسلامی استان جهت دعوت از امام جماعت معمول دارد.

 در ادامه، غلامی، دبیر ستاد اقامه نماز اداره کل ،گزارشی از اقدامات بعمل آمده در سال 98 ارائه کرد و سپس  اعضاء به بحث و تبادل نظر در خصوص موارد مرتبط پرداختند .
۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۷
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی |
تعداد بازدید : ۳۲۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید