پرش به محتوای اصلی

اخبار

روش اجرای طرح بومی‌سازی برنامه‌های ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در دستگاه‌‌های تابعه وزارت ارتباطات در استان مرکزی بررسی شد

روش اجرای طرح بومی‌سازی برنامه‌های ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در دستگاه‌‌های تابعه وزارت ارتباطات در استان مرکزی بررسی شد
روش اجرای طرح بومی‌سازی برنامه‌های ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در جلسه ستاد اقامه نماز دستگاه‌های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان مرکزی بررسی شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، در این جلسه مهدوی، مدیر کل ICT  و رئیس ستاد اقامه نماز مجموعه های تابعه وزارت ارتباطات در استان، اجرای طرح بومی سازی برنامه‌های ترویج فرهنگ اقامه نماز در دستگاه های تابعه وزارت ارتباطات در استان مرکزی را در راستای اجرای بند 7 تفاهم نامه اقامه نماز یک ضرورت دانست و گفت: رویکرد این برنامه‌های بومی و ابتکاری بهره‌گیری از توانایی، منابع و امکانات موجود در استان‌ها و استفاده از حداکثر ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل دستگاه ها در حوزه نماز است.

وی توسعه فرهنگ اقامه نماز را یکی از راهکارهای ارتقای سلامت اداری برشمرد و بر ضرورت نهادینه شدن این فرهنگ در سطوح مختلف دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

در ادامه، حجت الاسلام قلیان، دبیر شورای فرهنگی وزارت ارتباطات، روشهای اجرای طرح مذکور را تبیین کرد و به سوالات دبیران ستاد اقامه نماز دستگاه‌های تابعه وزارت متبوع در خصوص نحوه اجرای طرح پاسخ داد.

لازم به ذکر است این جلسه با حضور قلیان، دبیر شورای فرهنگی وزارت ارتباطات، مهدوی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و دبیران ستاد اقامه نماز دستگاه‌های تابعه وزارت متبوع و به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۲۶
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی |
تعداد بازدید : ۲۳۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید