پرش به محتوای اصلی

اخبار

به مناسبت هفته دولت؛

از خانواده شهدا و ایثارگران شرکتهای تابعه وزارت در استان مرکزی تجلیل به عمل آمد

از خانواده شهدا و ایثارگران شرکتهای تابعه وزارت در استان مرکزی تجلیل به عمل آمد
همزمان با هفته دولت، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی به منظور پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت، از خانواده معزز شهدا و ایثارگران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، لادن مهدوی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، شهیدان را مایه افتخار و استواری نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: در تاریخ ملت‌ها، روزهائى پیش مى آید که تهدیدات و دست درازی های دشمنان ، بدون ایثار و فداکارى، مرتفع  نمى شود، اینجاست که گروهى از مؤمنین و ایثارگران به میدان میایند و با نثار خون خود از آئین حق پاسدارى میکنند و حال، در این دوران  وظیفه ما پاسداری از خون شهدا و آرمانهای مقدس آنان باشیم.

وی تجلیل از خانوادههای شهدا و ایثارگران را مصداق زنده نگه داشتن راه شهدا دانست و رسیدگی به مشکلات خانوادههای شهدا را تکلیف کلیه مسئولان  قلمداد کرد.

مهدوی ضمن اشاره به سفر مشاور وزیر ارتباطات در امور ایثارگران در بهمن ماه 97 به استان مرکزی افزود:  از زمان سفر ایشان به استان مرکزی تاکنون، پنج جلسه به منظور احصاء و بررسی مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران دستگاه‌های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان برگزار شده و پیگیری های لازم جهت رفع  مشکلات این عزیزان انجام شده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان افزود: خانواده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان مرکزی، افتخار همکاری با 389  ایثارگر، جانباز، آزاده و خانواده شهید را داشته و در حال حاضر تعداد 10 نفر از فرزندان  شهدای دفاع مقدس، در دستگاه‌های تابعه وزارت ارتباطات در استان مشغول به کار هستند.

مهدوی ضمن قدردانی از زحمات مسئولان ایثارگران دستگاه‌های تابعه وزرات در استان، به  اجرای 3 برنامه مشترک با همکاری مجموعه های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان طی سالهای 97 و 98 اشاره کرد  و اجرای این برنامه ها را گامی در جهت تجلیل از فداکاری های خانواده شهدا و ایثارگران حوزه ارتباطاتی استان برشمرد.

در ادامه تفرشی، مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور ایثارگران، گفت: شهدا شعارهای الهی هستند و نگه‌داری یاد شهدا و ثبت خاطرات و آثار آنان و نیز بزرگداشت مقام شهیدان  از مهمترین واجبات همه ماست.

تفرشی همچنین از برنامه در دست اجرای ‌ امور ایثارگران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص جمع‌آوری، حفظ و نشر خاطرات شهدای وزارتخانه خبر داد و افزود: در گردآوری این مجموعه از خاطرات شهدای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی نیز استفاده می‌شود.

سپس رابطین ایثارگران درخصوص وضعیت رسیدگی به مطالبات خانواده‌های شهدا دستگاه های تابعه وزارت گزارشهایی را  ارائه کردند.

براساس این گزارش، این جلسه با حضور تفرشی، مشاور وزیر در امور ایثارگران، امیدی، مشاور استاندار در امور ایثارگران، رابطین ایثارگران دستگاه های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد و دو فرزند شهید از شهرستانهای خمین و اراک نیز بصورت آنلاین در جلسه یاد شده حضور داشتند.

۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۲۰
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی |
تعداد بازدید : ۳۵۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید