پرش به محتوای اصلی

اخبار

سومین جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی برگزار شد

سومین جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی برگزار شد
سومین جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی در تاریخ 30 شهریور 99 با حضور اعضاء ستاد مذکور به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، در این جلسه مهدوی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: با توجه به میزان نفوذ و تاثیر فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بر آحاد جامعه، می توان از این بستر در جهت تبلیغ مفاهیم ارزشی و دینی و ترویج فرهنگ نورانی نماز بهره گرفت  .

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به نفوذ بی حد و مرز فضای مجازی، تصریح کرد: با توجه به حضور بسیاری از علاقمندان به اشاعه فرهنگ نماز در این بستر، می توانیم با مشارکت این افراد و استفاده از ظرفیتهای فضای مجازی، در زمینه تولید و نشر محتوای فاخر در حوزه نماز در شبکه های اجتماعی اقدامات موثری را انجام دهیم.

مهدوی به برنامه ریزی های انجام شده جهت برگزاری جشنواره‌ای شامل محورهای مسابقه عکس با تلفن همراه - اینفوگرافی و پادکست - کلیپ‌های کوتاه نماز (پویانمایی، مونشن‌گرافیک و رئال) - نرم‌افزارهای تلفن همراه (بازی و اپلیکیشن‌های کاربردی) ، با هدف ایجاد انگیزه و افزایش سطح مشارکت علاقمندان در  این حوزه اشاره کرد و افزود: اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه برگزاری جشنواره گفته شده متعاقبا از طریق پرتال اداره کل و همچنین شبکه های اجتماعی ارائه می‌شود.

 در ادامه، غلامی، دبیر ستاد اقامه نماز اداره کل ، توضیحاتی در خصوص طرح بومی اقامه نماز اداره کل  ارائه کرد و اعضاء به بحث و تبادل نظر در این خصوص و موارد مرتبط پرداختند .

۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۲
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی |
تعداد بازدید : ۱۶۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید