پرش به محتوای اصلی

اخبار

چهارمین جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی در سال 99 برگزار شد

چهارمین جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی در سال 99 برگزار شد
چهارمین جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی در تاریخ 28 آبان 99 با حضور اعضاء ستاد به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، در این جلسه مهدوی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به آثار و برکات نماز جماعت و اثرگذاری آن در تمام مراحل زندگی فردی و اجتماعی انسانها، افزود: نماز یک ارتباط شخصی فرد با خداوند متعال است که با برگزاری آن به صورت جماعت می توان تفکرات فردی را به تفکرات جمعی تبدیل و از آن بهره جست.

مهدوی با اشاره به آیین‌نامه ترویج و توسعه فرهنگی نماز گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری، لازم است در کلیه ادارات، به منظور ادای فریضه نماز، حداکثر 20 دقیقه زمان در وقت فضیلت و ترجیحا بلافاصله پس از اذان در نظر گرفته شود تا امکان شرکت کلیه کارکنان در مراسم نماز جماعت فراهم شود و بنابراین بهتر است حدالامکان زمان برگزاری جلسات طوری برنامه‌ریزی شود که تداخلی با زمان برگزاری نماز جماعت نداشته باشد.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به تاثیرگذاری فضای مجازی گفت: با توجه به میزان نفوذ و تاثیر فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بر آحاد جامعه، می توان از این بستر در جهت تبلیغ مفاهیم ارزشی و دینی و همچنین ترویج فرهنگ نورانی نماز بهره گرفت.

در ادامه، غلامی، دبیر ستاد اقامه نماز اداره کل، گزارشی از اقدامات بعمل آمده در شش ماهه اول سال 99 ارائه کرد و سپس  اعضاء به بحث و تبادل نظر در خصوص موارد مرتبط پرداختند .

۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۲۲
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی |
تعداد بازدید : ۱۳۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید